Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Sykstus II, papież i męczennik
Dziś jest: 07 sierpnia 2020

REGION

Samobójstwo przedsiębiorcy ze Zwolenia?

środa, 10 kwietnia 2019 12:21 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł

Problemy finansowe mogły być przyczyną samobójstwa 42-letniego przedsiębiorcy ze Zwolenia. Do tragicznego zdarzenia doszło w biurze właściciela firmy transportowej ze Zwolenia. Sprawę bada radomska prokuratura.

Do tragedii doszło we wtorek, 9 kwietnia około godz. 19.00 w zamkniętym od środka pomieszczeniu zbiorowym firmy transportowej w Zwoleniu. Po południu bliscy mężczyzny powiadomili policję, że przedsiębiorca nie wrócił po pracy do domu. Strażacy, którzy pojawili się na miejscu sforsowali drzwi i okno do pomieszczenia. Wtedy w budynku ujawniono zwłoki siedzącego przy biurku mężczyzny z raną postrzałową głowy. Obok mężczyzny leżała broń. Prokuratura zarządziła sekcję zwłok, wykluczając jednocześnie udział osób trzecich - wyjaśnia Beata Galas - rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu:

Mężczyzna to Robert P., 42 - letni właściciel firmy transportowej ze Zwolenia. Mężczyzna nie miał pozwolenia na posiadanie broni, znaleziona przy nim broń była niewiadomego pochodzenia. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. 

Zapraszamy do nas: