Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maria Goretti, dziewica i męczennica
Dziś jest: 05 lipca 2020

Końskie

Końskie: Nagrodzeni najzdolniejsi

wtorek, 22 października 2019 10:52 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Już po raz siódmy burmistrz Końskich wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia. Wsparcie finansowe odebrało w tym roku 59 osób.

Samorząd gminy Końskie stypendia uzdolnionym uczniom przyznaje od 2013 roku. - W ciągu tych siedmiu edycji wsparcie otrzymało 363 uczniów - wyjaśniał podczas uroczystości przeprowadzonej w Szkole Podstawowej nr 2 w Końskich wiceburmistrz Krzysztof Jasiński.

Jak podkreślał burmistrz Krzysztof Obratański, stypendia przyznawane uzdolnionym uczniom to inwestycja samorządu w przyszłość.

W tym roku stypendia burmistrza trafiły do 59 koneckich uczniów.

Uczniowie odbierali stypendia w towarzystwie swoich rodziców. Dopełnieniem uroczystości była część artystyczna.

Lista stypendystów:

  1. Anna Koroch SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  2. Alicja Młodawska SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  3. Hanna Kieszek SP nr 1 w Końskich VII - stypendium za wyniki w nauce.
  4. Karolina Grabarczyk SP nr 1 w Końskich VII - stypendium za wyniki w nauce.
  5. Roksana Kozubska SP nr 1 w Końskich VII - stypendium za wyniki w nauce.
  6. Marek Kaźmierczak SP nr 1 w Końskich VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  7. Ewa Gałwiaczek SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wybitne osiągnięcia.
  8. Małgorzata Kalużna SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  9. Maria Lasota SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  10. Zofia Lasota SP nr 1 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  11. Filip Bachanek SP nr 2 w Końskich VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  12. Paweł Dajer SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  13. Martyna Jabłońska SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  14. Martyna Białecka SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wybitne osiągnięcia.
  15. Małgorzata Peliwo SP nr 2 w Końskich VI - stypendium za wyniki w nauce.
  16. Patrycja Brzezińska SP w Pomykowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  17. Maciej Jędrasik SP w Pomykowie VI - stypendium za wyniki w nauce.
  18. Jakub Kukułka SP w Pomykowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  19. Piotr Łukasik SP w Pomykowie V - stypendium za wyniki w nauce.
  20. Aleksandra Sak SP w Pomykowie V - stypendium za wyniki w nauce.
  21. Jakub Wąsik SP w Pomykowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  22. Jagoda Walczyk SP w Rogowie VI - stypendium za wyniki w nauce.
  23. Paweł Kos SP w Rogowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  24. Justyna Fijałkowska SP w Dziebałtowie VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  25. Weronika Cichacka SP w Dziebałtowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  26. Weronika Adamus SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  27. Klaudia Makuch SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  28. Kinga Sędkowska SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  29. Paulina Stoińska SP w Kazanowie VII - stypendium za wyniki w nauce.
  30. Jakub Grzegorczyk SP w Kazanowie VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  31. Aleksandra Gardulska SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
  32. Julia Jabłońska SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
  33. Maja Joachimiak SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
  34. Wiktoria Samson SP w Stadnickiej Woli VI - stypendium za wyniki w nauce.
  35. Zuzanna Wąsik SP w Stadnickiej Woli V - stypendium za wyniki w nauce.
  36. Zofia Frączyk SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  37. Wiktoria Armada SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  38. Wiktor Banasik SP w Stadnickiej Woli VII - stypendium za wyniki w nauce.
  39. Anna Cieciorowska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  40. Justyna Kucharska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  41. Maja Sękowska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  42. Hanna Zacharska SP w Stadnickiej Woli VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  43. Emilia Młodawska SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  44. Karolina Borowiec SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  45. Patryk Cieśliński SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  46. Mikołaj Wybański SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wybitne osiągnięcia.
  47. Mikołaj Radek SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wybitne osiągnięcia.
  48. Wojciech Grot SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  49. Maja Brzózka SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  50. Kamila Laskowska SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  51. Agata Wolska SP nr 2 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  52. Milena Jedynak SP w Rogowie klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  53. Julia Wardzichowska SP w Rogowie klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  54. Aleksandra Cieciorowska SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  55. Oliwia Małecka SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wybitne osiągnięcia.
  56. Dawid Pawlik SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
  57. Zuzanna Sękowska SP w Stadnickiej Woli klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce z uwzględnieniem wybitnych osiągnięć ucznia.
  58. Sara Stoińska SP w Dziebałtowie VIII - stypendium za wyniki w nauce.
  59. Urszula Cukrowska SP nr 1 w Końskich klasa gimnazjalna III - stypendium za wyniki w nauce.
Zapraszamy do nas: