Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jan z Dukli, prezbiter
Dziś jest: 08 lipca 2020

Końskie

Paryskie klimaty w Końskich

czwartek, 28 listopada 2019 08:58 / Autor: Marcin Prejs
fot. archiwum Marzeny Kądzieli
Marcin Prejs

Na „Andrzejki w Paryżu” zaprasza konecki dom kultury. Piątkowe spotkanie poprowadzi Marzena Kądziela, wicedyrektor placówki.

Na „Andrzejki w Paryżu” zaprasza 29 listopada o godzinie 18 Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Marzena Kądziela, wieloletnia dziennikarka „Echa Dnia”, podróżniczka, fotografka, obecnie wicedyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury zabierze widzów w muzyczną podróż po Paryżu. – Na naszych Andrzejkach nie będziemy lać gorącego wosku przez klucz, nie będziemy rzucać butami czy obierkami z jabłek przez ramię lecz spacerować po uliczkach paryskich pełnych artystów. Odwiedzimy kafejki i knajpki z aromatyczną kawą, pochodzimy po Champs-Elysees, wjedziemy na Wieżę Eiffla, może też usiądziemy na widowni słynnego kabaretu w Moulin Rouge – mówi Marzena Kądziela.

Paryskiemu spacerowi cały czas towarzyszyć będzie muzyka. Piosenki zaaranżowane przez Romana Cieślaka zaśpiewają Iwona Stępień-Baran i Kinga Kot, a na akordeonie walczyki paryskie i inne utwory zagra Jan Bukład. Będzie też kulinarna niespodzianka. Wstęp wolny.

Zapraszamy do nas: