Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia: Nawrócenie św. Pawła, Apostoła
Dziś jest: Poniedziałek, 25 stycznia 2021

Kozienice

LGD „Puszcza Kozienicka” podsumuje rok

poniedziałek, 13 stycznia 2020 12:14 / Autor: Kamil Zapora
fot. LGD "Puszcza Kozienicka"
Kamil Zapora

Czy strategia rozwoju lokalnego jest dobrze realizowana przez Lokalną Grupę Działania „Puszcza Kozienicka”? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć uczestnicy spotkania refleksyjnego LGD podsumowującego zeszły rok.

Jak co roku Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka” zaprasza na warsztat refleksyjny, którego celem jest bieżąca analiza procesu wdrażania LSR.

Warsztat odbędzie się w środę 22 stycznia o godz. 10.00 w budynku Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Kozienicach, ul. Kochanowskiego 15, od godz. 10.00 (parter sala konferencyjna). Do uczestnictwa w warsztatach zaproszeni są m.in.: przedstawiciele organizacji pozarządowych i przedsiębiorcy z terenu działania LGD „Puszcza Kozienicka”, a także mieszkańcy powiatu kozienickiego.

W trakcie warsztatów, w toku dyskusji, wypracowane zostaną wnioski i rekomendacje oraz sposób ich wykorzystania. Podsumowanie spotkania będzie polegało na zebraniu wszystkich ustaleń dotyczących koniecznych działań do wdrożenia w bieżącym 2020 roku. 

Organizatorzy proszą o e-mailowe bądź telefoniczne potwierdzenie do 19 stycznia udziału w warsztatach: e-mail , tel. 793864252 lub 48 366 18 99.