Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Tomaszów (MB Nieust. Pomocy)
Dziś jest: Wtorek, 20 kwietnia 2021

Kozienice

Złodzieje z Kozienic zatrzymani

wtorek, 17 marca 2020 08:20 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja, fot. pixabay.com
Kamil Zapora

Funkcjonariusze z Kozienic zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o kradzież z włamaniem do lokalu gastronomicznego i innego podejrzanego o kradzież przedmiotów elektrycznych z jednej z posesji. Obaj działali na terenie gminy Kozienice i usłyszeli już zarzuty.

W ubiegłym tygodniu na terenie Kozienic doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z lokali gastronomicznych. Łupem złodzieja padły artykuły spożywcze oraz wyposażenie lokalu. W piątek został zatrzymany 30-latek z gminy Kozienice podejrzewany o ten czyn. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. - Mężczyzna usłyszał już zarzuty grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności – mówi asp. Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji.

Tego samego dnia do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży z posesji przedmiotów elektrycznych. - Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zajmujący się na co dzień walką z przestępczością, niezwłocznie podjęli działania celem ustalenia sprawcy tej kradzieży. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie 55-letniego mężczyzny, podejrzewanego o ten czyn – wyjaśnia Tarczyńska. On również usłyszał zarzuty, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.