Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia:
Dziś jest: 24 października 2020

Końskie

Wyślij kartkę do PTTK w Końskich

poniedziałek, 11 maj 2020 15:05 / Autor: Marcin Prejs
PTTK w Końskich
Marcin Prejs

Konecki oddział PTTK czeka na kartki pocztowe od swoich sympatyków. Pozwolą one stworzyć oryginalną kronikę na 85-lecie istnienia koneckiej organizacji.

Z uwagi na koronawirusa konecki oddział PTTK zmuszony został do przełożenia wielu turystycznych imprez. O swoich turystach jednak nie zapomina, dlatego zachęca ich do wzięcia udziału w konkursie „Wyślij kartkę do PTTK Końskie”. – Konkurs ogłaszamy w związku z 85-leciem istnienia naszego oddziału – wyjaśnia Wojciech Pasek, prezes PTTK w Końskich.

Jak dodaje prezes, kartka nie musi być wysłana z podróży. Nadać ją można także ze swojego miejsca zamieszkania. Co ważne, konkurs nie tylko jest okazją do uczczenia jubileuszu koneckiego oddziału PTTK. Dzięki niemu można także wypromować ciekawe turystycznie miejsca. To również okazja do przywrócenia tradycji słowa pisanego.

Kartki biorące w konkursie oceniać będzie jury. Zwracać będzie ono uwagę m.in. na walory estetyczne i oryginalność szaty graficznej, treść korespondencji i jej wartość dokumentacyjną, a także na liczbę i atrakcyjność stempli okolicznościowych.

Na kartki pocztowe konecki oddział PTTK czeka do końca roku. Autorzy najciekawszych prac mogą liczyć na nagrody.