Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Andrzej Apostoł
Dziś jest: Poniedziałek, 30 listopada 2020

Końskie

Starostwo w Końskich przyjmuje petentów

wtorek, 19 maj 2020 09:04 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Koneckie starostwo wznowiło bezpośrednią obsługę interesantów. W tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być więcej niż jedna osoba na stanowisko obsługi.

Koneckie starostwo wznowiło bezpośrednią obsługę interesantów. W tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być więcej niż jedna osoba na stanowisko obsługi, wyjaśnia starosta Grzegorz Piec.

Bezpośrednia obsługa interesantów wznowiona została w budynku administracyjnym Starostwa Powiatowego w Końskich przy ul. Stanisława Staszica 2 oraz w pomieszczeniach Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności znajdujących się w budynku Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich przy ul. Gimnazjalna 41B.

O możliwości wejścia do budynku w celu załatwienia sprawy decydować będą służby starostwa odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa epidemiologicznego (obowiązuje zakrywanie ust i nosa).

Starostwo zachęca do załatwiania spraw po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio z właściwym wydziałem pod numerami i adresami dostępnymi na stronie internetowej powiatu www.konecki.powiat.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej http://bip.konecki.wrota-swietokrzyskie.pl

Do dyspozycji mieszkańców pozostają również ogólne numery telefonów, za pośrednictwem których można otrzymać podstawowe informacje:

(41) 260 48 35 (System Interaktywnej Obsługi Klienta)

(41) 260 47 00 (Sekretariat Starosty Koneckiego)

Wnioski, podania, pisma oraz inne dokumenty można składać pocztą tradycyjną na adres: ul. Stanisława Staszica 2, 26-200 Końskie lub elektronicznie za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) na adres skrytki: /kiwoa2294x/SkrytkaESP. Osoby, które chcą dokonać płatności, mogą to zrobić za pomocą przelewów elektronicznych.