Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

REGION

Z zielonych pobudek – Ekoludek

wtorek, 14 lipca 2020 15:39 / Autor: Kamil Zapora
fot. KDK
Kamil Zapora

Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Enea Wytwarzanie zapraszają dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy Kozienice do udziału w konkursie plastycznym „Z zielonych pobudek – Ekoludek".

Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Wirtualne życie, realne problemy środowiska" – razem dla ekologii w Gminie Kozienice. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka „Kulturalna grupa KDK" od 14 lipca.

Udział w konkursie polega na wykonaniu pracy plastycznej (technika i forma dowolna), która przedstawi „Ekoludka" - fikcyjną postać, promującą wartości proekologiczne, a następnie zrobieniu zdjęcia/zdjęć pracy i przesłania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do 18 sierpnia do godz. 21.00.

Przy tworzeniu pracy należy użyć materiałów podlegających recyklingowi. Dopuszczalne jest też przedstawienie ich wizerunku w innej formie (np. rysunek przedstawiający takie materiały).

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK" w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu dostępnym TU.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane 1 września na stronie internetowej www.dkkozienice.pl.

Zapraszamy do nas: