Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Andrzej Apostoł
Dziś jest: Poniedziałek, 30 listopada 2020

Kozienice

Konkurs „Piękno Ziemi Kozienickiej” - przedłużony termin nadsyłania prac

poniedziałek, 17 sierpnia 2020 17:57 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł

O tydzień przedłużony został termin nadsyłania prac w konkursie plastycznym "Piękno Ziemi Kozienickiej". Pełnoletni mieszkańcy miasta i gminy Kozienice mogą zgłaszać się do 27 sierpnia. 

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Wirtualne życie, realne problemy środowiska” - razem dla ekologii w Gminie Kozienice, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury we współpracy z Eneą Wytwarzanie.Jest on prowadzony za pośrednictwem Facebooka. W konkursie udział może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec miasta i gminy Kozienice.Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej (technika i forma dowolna), która przedstawi „Piękno Ziemi Kozienickiej”, a następnie zrobienie zdjęcia/zdjęć tej pracy i przesłanie ich do KDK. Praca powinna podkreślać walory przyrodnicze Ziemi Kozienickiej, takie jak m.in. Puszcza Kozienicka, Dolina Środkowej Wisły, bogata flora i fauna, etc. Przy tworzeniu pracy należy użyć materiałów podlegających recyklingowi.

Początkowo uczestnicy na nadsyłanie zdjęć swoich prac mieli czas do 20 sierpnia. Organizatorzy postanowili wydłużyć termin. Zdjęcia swoich prac przesyłać można do 27 sierpnia 2020 r., do godz. 21.00.

Regulamin i szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można tutaj.