Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
TRANSMISJA MSZY ŚW.
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewica
Dziś jest: Środa, 25 listopada 2020

Kozienice

Kozieniczanie, pokażcie swoją okolicę! Do wygrania hulajnogi

czwartek, 20 sierpnia 2020 08:47 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Uważasz, że miejsce, w którym mieszkasz jest warte odwiedzenia przez turystów? Chcesz pokazać całej Polsce uroki twojej okolicy? Z pomocą przychodzi spółka Enea Wytwarzanie, która ruszyła z akcją #DoZobaczenia.

Firma rozpoczyna akcję #DoZobaczenia, której celem jest wspieranie lokalnych społeczności i promowanie polskiej turystyki regionalnej. Poprzez stronę internetową www.do-zobaczenia.pl każdy będzie mógł pokazać swój ulubiony zakątek kraju, zachęcając innych do jego odwiedzania. Propozycje można zamieszczać od 18 sierpnia, internauci wskażą najpiękniejsze z nich. Na autorów najpopularniejszych wpisów czekają nagrody.

Pandemia COVID-19 dotknęła wiele gałęzi gospodarki, w tym turystykę. Wielu Polaków postanowiło zostać na wakacje w kraju. Enea chce wykorzystać ten fakt i zainspirować rodaków do odkrywania uroków Polski.

Promując turystykę regionalną, wspieramy społeczności lokalne, a to wpisuje się w wizję społecznej odpowiedzialności – czytamy w komunikacie Enei.

Każdy może pokazać swój ulubiony zakątek kraju. Wystarczy do 28 sierpnia włącznie zamieścić zdjęcie takiego miejsca, wraz z krótkim opisem zapraszającym do odkrywania wybranego regionu. Autorzy dziesięciu najpopularniejszych wpisów otrzymają hulajnogi elektryczne. Konkurs odbywa się za pośrednictwem strony www.do-zobaczenia.pl.

Dziesięć ulubionych miejsc wskażą internauci w głosowaniu, które trwa do 30 sierpnia.