Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: bł. Maria od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewica
Dziś jest: Środa, 25 listopada 2020

Kozienice

Gmina Kozienice wspiera aktywność zawodową rodziców

wtorek, 25 sierpnia 2020 10:03 / Autor: Monika Nowakowska
foto: pixabay/ pasja 1000
Monika Nowakowska

Samorząd Mazowsza dofinansuje koszty zatrudnienia opiekunek do dzieci - to oferta skierowana do kobiet, które chcą wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim lub rodzicielskim.

Celem projektu pn. "Gmina Kozienice wspiera aktywność zawodową rodziców!" jest ułatwienie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3.

Osoby zainteresowane wsparciem powinny spełnić określone wymagania:

- mieszkają na terenie Gminy Kozienice;- nie pracują zawodowo ze względu na obowiązek opieki nad dzieckiem do lat 3, tj. przebywają na urlopie macierzyńskim/ rodzicielskim

Dokumenty rekrutacyjne należy złożyć do najbliższego piątku, 28 sierpnia w Biurze Projektu w Urzędzie Miejskim przy ul. Parkowej w Kozienicach w dni robocze w godzinach 8.00 - 14.30 lub za pośrednictwem poczty polskiej ( liczy się data wpływu).

Regulamin rekrutacji wraz ze wzorami dokumentów dostępne są: w Biurze Projektu oraz na stronie internetowej www.kozienice.pl w zakładce dotyczącej projektu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (48) 611-71-71

Projekt zostanie dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014- 2020.