Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

Kozienice

Seniorzy! Ruszają zapisy do Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kozienicach!

piątek, 28 sierpnia 2020 09:09 / Autor: Kamil Zapora
Wykłady stacjonarne być może wrócą w następnym semestrze. fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

9 września rusza trzynasta edycja Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kozienickim Domu Kultury. W tym roku nie ma limitów miejsc, jednak w związku z sytuacją epidemiczną są nowe zasady zapisów. Sprawdźcie jakie.

Jesień życia to czas spokoju i odpoczynku od pracy zawodowej, ale także czas wielkich możliwości, szansa na dalszy rozwój, uczenie się i poznawanie nowych, nieodkrytych jeszcze obszarów. - Idea uczenia się przez całe życie, tak promowana obecnie na całym świecie, przyświeca również naszemu Uniwersytetowi. Dlatego też zapraszamy do Kozienickiego Domu Kultury wszystkich Seniorów, którzy chcą nadal się kształcić i aktywnie spędzać czas – mówi Elwira Kozłowska, dyrektor KDK.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną, zmieniły się zasady zapisów na Uniwersytet. Osoby zainteresowane wstąpieniem w poczet słuchaczy kozienickiego UTW zobowiązane są wypełnić deklarację członkostwa i dostarczyć ją w dniach 1-8 września w godz. 9.00-21.00 do specjalnej, zabezpieczonej skrzynki zlokalizowanej przed wejściem głównym do Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach

Deklarację członkowską można pobrać ze strony TUTAJ lub odebrać w punkcie informacji CKA.

Inna ważna informacja dotyczy limitu miejsc, a raczej jego braku. Każdy kto wypełni i dostarczy deklarację członkostwa i spełni warunki regulaminu UTW zostanie przyjęty.

W pierwszym semestrze wykłady będą odbywać się on-line za pomocą grupy na Facebooku dedykowanej specjalnie dla członków UTW – dostępnej TU

Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju ulegnie poprawie i stabilizacji, istnieje możliwość przywrócenia wykładów w formie stacjonarnej.