Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła
Dziś jest: Czwartek, 28 stycznia 2021

Radomskie

Szpital w Pionkach rozszerza działalność świadczeń medycznych

wtorek, 03 listopada 2020 09:52 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach im. Lechai Marii Kaczyńskich – Pary Prezydenckiej, rozszerza działalność świadczeń medycznych wykonywanych w Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz w Poradni Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej.

Placówka zaprasza do korzystania z nowych usług z zakresu podawania preparatu osocza bogatopłytkowego w schorzeniach ortopedycznych. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi, które inicjują procesy naprawcze w organizmie. Jest powszechnie stosowane w leczeniu uszkodzeń, stymulacji i gojeniu narządu ruchu. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest metodą małoinwazyjną, nie wymaga długotrwałej rekonwalescencjii pozwala na szybki powrót do zdrowia. Wicestarosta radomski Roman Frąk:

 SPZZOZ rozszerza również swoja działalność o przyjęcia pacjentów w stanach nagłych urazowych na leczenie planowe bez skierowania i ze skierowaniem w Poradni w soboty. Najbliższy wolny termin to 14 listopada 2020 roku od godziny 9 00. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 48 381 86 35 wew. 124 Poradnia Chirurgii Urazowo Ortopedycznej zlokalizowanej przy ulicy Sienkiewicza 29 w Pionkach.