Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Róża z Viterbo, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 06 marca 2021

Kozienice

Dwaj mężczyźni w rękach kozienickich kryminalnych

środa, 25 listopada 2020 10:32 / Autor: Kamil Zapora
ilustracja
Kamil Zapora

Jeden za posiadanie narkotyków, drugi za kradzież z włamaniem, narkotyki i rozbój – obaj trafili do aresztu. Kilka dni temu kozieniccy kryminalni dokonali dwóch zatrzymań.

W ubiegłym tygodniu w wyniku intensywnej pracy kryminalni zatrzymali 41-latka, który miał przy sobie znaczną ilość narkotyków. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze u mężczyzny zabezpieczyli amfetaminę. - Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kozienicach, sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – mówi asp. Ilona Tarczyńska z kozienickiej policji.

Kolejną sprawą, którą rozwiązali kryminalni to zatrzymanie 36-latka z powiatu kozienickiego podejrzanego o szereg przestępstw popełnionych na terenie gminy, jak i powiatu kozienickiego.

- W wyniku zebranych materiałów, w piątek Sąd Rejonowy w Kozienicach na wniosek prokuratury zastosował również trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny. Usłyszał między innymi zarzuty za kradzieże z włamaniem, kradzieże mienia, posiadanie narkotyków, oraz rozbój na kobiecie – wymienia asp. Tarczyńska.

Teraz mężczyźnie grozi 12 lat więzienia.