Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Franciszek Ksawery, prezbiter
Dziś jest: Piątek, 03 grudnia 2021

Kozienice

Wiemy kto najlepiej gra w piłkę nożną w Enei Wytwarzanie

sobota, 16 października 2021 16:33 / Autor: Kamil Zapora
Dzisiaj najlepsi byli zawodnicy w białych koszulkach, fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Zakończył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Enei Wytwarzanie ds. Pracowniczych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MZZE, w której zagrali zawodnicy związani z IV ligą.

Enea Wytwarzanie kładzie nacisk na sport i aktywizację swoich pracowników, czego przykłady możemy oglądać co jakiś czas w Kozienicach. Tym razem postawiono na piłkę nożną. Pierwsza edycja turnieju, która miała miejsce w sobotę 16 października spotkała się z dużym zainteresowaniem. Na boisku przy Zespole Szkół stawiło się sześć drużyn – w sumie 64 zawodników – wszyscy są pracownikami Elektrowni Kozienice. Stawką gry był Puchar Prezesa Enei Wytwarzanie ds. Pracowniczych, którym jest Marcin Łukasiewicz.

Drużyny grały systemem każdy z każdym, a o zwycięstwie decydowała kolejność w tabeli. Na pierwszym miejscu znalazła się drużyna MZZE, w której zagrali m.in. Andrzej Kalinka – były zawodnik Enea Energii Kozienice oraz aktualny prezes klubu Paweł Rajn.

Turniej na drugim miejscu zakończyła drużyna TWR-C, na trzecim TWR-A, a miejsce tuż za podium ex aequo zajęli: Stany, Olejandry i Logistyka.

Były też nagrody indywidualne: najlepszy strzelec – Sławomir Kuźmiński, najlepszy bramkarz – Łukasz Mularski i najlepszy zawodnik turnieju – Andrzej Kalinka.

Zachęcamy do wysłuchania naszej relacji z turnieju: