Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kazimierz Królewicz
Dziś jest: Czwartek, 04 marca 2021

REGION

Rowerowy Dzień Dziecka w Opocznie

poniedziałek, 01 czerwca 2015 13:08 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs
Marcin Prejs
Około 170 młodych cyklistów wzięło udział w Rowerowym Dniu Dziecka, jaki zorganizowany został w Opocznie. Impreza przeprowadzona została na placu przy domu kultury.
Rowerowy Dzień Dziecka to wspólna inicjatywa MTB Opoczno i Fanbike.net. Organizatorzy zadbali o to, by oprawa imprezy była taka sama jak na dużych kolarskich wyścigach, podczas których rywalizują ze sobą najlepsi zawodnicy w kraju. Była odpowiednio oznaczona trasa, numery startowe, obowiązkowe kaski dla uczestników i mnóstwo dobrej zabawy. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się wyścigi najmłodszych. Dzieci poniżej trzeciego roku życia rywalizowały na rowerkach biegowych. Często całą trasę obok swoich pociech pokonywali także rodzice. Był gorący doping i zachęta do rywalizacji. A na mecie oczywiście medale, dyplomy i rowerowe nagrody dla najlepszych.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.