Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 sierpnia - św. Pius X, papież
Przejrzyście

13°C

Radom

Przejrzyście

Wilgotność: 91%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 21 Sie 2017

    Opady 17°C 10°C

  • 22 Sie 2017

    Bardzo pochmurno 18°C 11°C

Informacje z regionu

Pionkowscy radni uchwalili podwyżkę cen za odbiór śmieci. Wprowadzili też podział na domy jednorodzinne i bloki.
Zaledwie dni dzielą od zakończenia modernizacji drogi w Lasowicach w gminie Jedlnia - Letnisko.

Świętowali diabetycy

09 grudzień 2015
Drzewickie koło diabetyków obchodziło swój jubileusz. Chorym na cukrzycę pomaga już od 25 lat.
Gminy z Mazowsza mogą liczyć na finansowe wsparcie przy przygotowywaniu programów rewitalizacji. Właśnie została podpisana umowa między ministerstwem a samorządem województwa mazowieckiego. Do przekazania będzie w sumie 7,7 mln zł.
Dokładnie rok temu rozpoczął urzędowanie burmistrz miasta Pionki Romuald Zawodnik. W pierwszą rocznicę rozpoczęcia kadencji zaprasza mieszkańców na podsumowujące spotkanie.
Premier Beata Szydło powołała nowego wojewodę mazowieckiego. Został nim dotychczasowy starosta pruszkowski Zdzisław Sipiera.
Oszukiwali na perfumach.

Gmina Jedlińsk przeznaczyła w tym roku 160 tys. zł na szeroko rozumianą profilaktykę alkoholową. Wójt Jedlińska Kamil Dziewierz podsumowal w Radiu Plus Radom działania gminy wymierzone w różnego rodzaju uzależnienia.

 

Od 1 stycznia 2016 roku w ośrodku zdrowia w Groszowicach będą przyjmowani pacjenci. Rozpoczęły się zapisy do przychodni.

Sporym zainteresowaniem cieszył się siatkarski mecz pomiędzy drużyną Volley Żelazny z Opoczna a ekipą Fair Play z Końskich. Co ważne, podczas imprezy udało się zebrać aż 1600 złotych. Pieniądze trafią do jednej z rodzin w ramach Szlachetnej Paczki oraz do wychowanków domu dziecka w Mroczkowie Gościnnym.

To będzie jedna z większych inwestycji w powiecie przysuskim. Mowa o Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Borkowicach. Na ten cel zostanie zaadaptowany budynek po dawnym Zespole Szkół Rolniczych.

Radosław B.,  były strażak  z Suchej koło Pionek został aresztowany na trzy miesiące w sprawie Ewy Tylman. Prokuratura przedstawiła mu zarzut podżegania świadka do składania fałszywych zeznań w sprawie Ewy Tylman. Radosław B. jest współpracownikiem detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

Wypadek pod Opocznem

07 grudzień 2015
Do groźnego wypadku doszło wczoraj pod Opocznem. W Kozeninie cysterna zderzyła się z osobówką.
Powołano Gminny Klub Wolontariusza w Wieniawie. 5 grudnia, kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, odbyła się uroczysta Sesja Rady Gminy, podczas której przyjęto stosowną uchwałę. Posiedzenie odbyło się w miejscowym Zespole Szkół Ogólnokształcących.

Dla kogo schetynówki?

04 grudzień 2015
Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi opublikował wstępną listę rankingową wniosków o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Wynika z niej, że obydwa wnioski złożone przez powiat opoczyński uzyskają dofinansowanie w ramach tego programu. Spore szanse na realizację ma także wniosek złożony przez gminę Opoczno.
Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości rozpoczęło trzecią edycję zbiórki książek i zabawek. Trafią one do potrzebujących dzieci.
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Land Of Confusion

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

AUDYCJE MESKO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 77
Asseco Resovia Rzeszów 30 72
PGE Skra Bełchatów 30 69
Jastrzębski Węgiel 30 67
Indykpol AZS Olsztyn 30 65
Cuprum Lubin 30 54
LOTOS Trefl Gdańsk 30 47
Cerrad Czarni Radom 30 44
ONICO AZS Politechnika W-wa 30 40
GKS Katowice 30 39
MKS Będzin 30 37
Espadon Szczecin 30 27
Effector Kielce 30 27
BBTS Bielsko-Biała 30 22
Łuczniczka Bydgoszcz 30 20
AZS Częstochowa 30 13

POLECAMY

230x190 4