Na antenie: W rytmie Radomia i regionu
Wojciech Sałek
Patron dnia: 16 sierpnia - św. Roch
Słonecznie

27°C

Radom

Słonecznie

Wilgotność: 32%

Wiatr: 6.44 km/h

  • 16 Sie 2017

    Słonecznie 28°C 11°C

  • 17 Sie 2017

    Częściowe zachmurzenie 27°C 15°C

Informacje z regionu

Maria Teresa Nowakowska została honorową obywatelką gminy i miasta Drzewica. Uroczystość odbyła się podczas sesji rady miejskiej, jaka przeprowadzona została w Regionalnym Centrum Kultury.

Ranny motorowerzysta

21 wrzesień 2015
Dziś po godz. 12 na ul. 11 Listopada w Iłży z oplem corsa zderzył się motorowerzysta. 

Rondo w Siczkach?

21 wrzesień 2015

Drogę wojewódzką 737 Radom - Kozienice czeka kolejna przebudowa. Trwają prace na tzw. Załamanku. Tymczasem gmina Jedlnia - Letnisko inicjuje przebudowę odcinka w Siczkach.

 

Po suszy w wakacje, przyszedł czas na odszkodowania dla rolników. Dotyczy to również gminy Potworów w powiecie przysuskim. 

Załamanek na finiszu

21 wrzesień 2015
Do końca września zakończona ma być budowa ronda na tzw. Załamanku na trasie Radom - Kozienice.
Jutro Dzień bez Samochodu!

Wielki gest nauczycieli!

21 wrzesień 2015
Wygrana dla „Sienkiewicza” jednak nie to było najważniejsze. Nauczyciele rozegrali w Szydłowcu Wielki Mecz Charytatywny na rzecz Sławomira Nowakowskiego, u którego w wyniku powikłań po wycięciu guza mózgu wystąpił paraliż prawej strony i utrata wzroku.

Święto w Jastrzębi

20 wrzesień 2015
Goście, wieńce, a przede wszystkim modlitwy i podziękowania dla rolników. Tak mieszkańcy gminy Jastrzębia obchodzili święto plonów.
Zakończyły się patriotyczne uroczystości upamiętniające 71. rocznicę bitwy pod Stefanowem i 63. rocznicę pacyfikacji wsi.
Na jednej stronie www.razemponadniebo.pl można znaleźć wszystko o wolontariacie w lokalnym wydaniu. Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu Strefa Młodych "Razem ponad Niebo" ruszyło z projektem "Pośredniak".
Omówienie możliwych scenariuszy w związku z przybyciem uchodźców na Mazowsze i wyzwań związanych z masową migracją - to temat spotkania wojewódzkiego zespołu zarządzania kryzysowego.
Pożar na oddziale dziecięcym opoczyńskiego szpitala. Szybka ewakuacja małych pacjentów i ratowanie poparzonego pracownika placówki. Tak wyglądał początek powiatowych ćwiczeń krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego w szpitalu w Opocznie.
Dziś w nocy zostanie oddany do ruchu łącznik S8 Opacz-Paszków z DK7 w miejscowości Sękocin Las. Dla kierowców oznacza to łatwiejszy dojazd i wyjazd z Warszawy do Radomia.
Samorządowcy z gmin i miast subregionu radomskiego spotkali się w Zwoleniu na Konwencie Wójtów, Burmistrzów i Prezydenta Ziemi Radomskiej, by rozmawiać o najważniejszych kwestiach związanych z rozwojem tej części Mazowsza.
Powiat przysuski stawia się odnawialne źródła energii. Na ostatniej sesji radni podjęli uchwałę w sprawie wykonania planu gospodarki niskoemisyjnej. To dokument niezbędny, by aplikować o środki unijne.
Kierowcy będą mogli wkrótce jeździć drogą łączącą południowe wylotówki z Warszawy. Trwają ostatnie prace, złożony został też wniosek o wydanie pozwolenia na użytkowanie drogi. 
Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Biały latawiec

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

AUDYCJE MESKO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 77
Asseco Resovia Rzeszów 30 72
PGE Skra Bełchatów 30 69
Jastrzębski Węgiel 30 67
Indykpol AZS Olsztyn 30 65
Cuprum Lubin 30 54
LOTOS Trefl Gdańsk 30 47
Cerrad Czarni Radom 30 44
ONICO AZS Politechnika W-wa 30 40
GKS Katowice 30 39
MKS Będzin 30 37
Espadon Szczecin 30 27
Effector Kielce 30 27
BBTS Bielsko-Biała 30 22
Łuczniczka Bydgoszcz 30 20
AZS Częstochowa 30 13

POLECAMY

230x190 4