Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: 28 czerwca - św. Ireneusz, biskup i męczennik
Bardzo pochmurno

26°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 63%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 28 Cze 2017

    Rain 29°C 15°C

  • 29 Cze 2017

    Burza 32°C 20°C

Informacje z regionu

Dwie osoby topiły się w piątek w drzewickim zalewie. 19-letniego mężczyznę udało się uratować. Jego 17-letniej koleżanki już nie. Po trzech godzinach ciało dziewczyny wyłowili strażacy.

Jest nowy dyrektor szpitala powiatowego w Pionkach. Został nim chirurg Sławomir Idzikowski.

Cichociemni będą patronowali rondu u zbiegu ulic: Armii Krajowej, Warszawskiej, Starowarszawskiej w Końskich. Uroczystość nadania imienia zaplanowana została na poniedziałek.

Koneccy Rycerze Kolumba zachęcają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Na prace czekają jeszcze do połowy czerwca.

W 69 pojazdach tej spółki zostaną zainstalowane specjalne urządzenia , które będą rejestrować każdego wchodzącego i wychodzącego podróżnego.

Zwoleńska Grupa Regionalna i Stowarzyszenie Zwoleń Biega zapraszają nawydarzenia upamiętniające bitwę stoczoną 15 czerwca 1946 roku pod Zwoleniem między partyzantami antykomunistycznego Związku Zbrojnej Konspiracji a żołnierzami Armii Czerwonej. W programie między innymi otwarcie wystawy, bieg terenowy oraz pokaz grupy rekonstrukcyjnej i j koncert zespołu „Lustro”.

4,7 mln złotych unijnego wsparcia otrzymał kozienicki szpital. Środki zostaną przeznaczone na wprowadzenie e-usług.

Jak efektywnie zarządzać wizerunkiem, zbudować jego spójny obraz, ale też co robić w sytuacjach kryzysowych i jakie są największe wyzwania w promowaniu miast, gmin czy powiatów w XXI w.? Na te i inne pytania odpowiadali dziś eksperci, praktycy marketingu oraz przedstawiciele mazowieckich jednostek samorządu terytorialnego podczas VII Kongresu Promocji Mazowsza.

Policjanci zapobiegli przekazaniu oszustom znacznych kwot należących do seniorów.

Uczczą  87 rocznicę urodzin generała Ryszarda Kuklińskiego.

Zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem usłyszała właścicielka zagłodzonego psa znalezionego w miejscowości Janików k. Przysuchy. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach są najlepszymi młodymi statystykami w woj. mazowieckim. Dwa zespoły z tej miejscowości zwyciężyły w konkursie „Każdy może być badaczem”, który zorganizował Urząd Statystyczny w Warszawie.

 

Ranny motocyklista

08 czerwiec 2017

Wczoraj ok. godz. 20 w Potkannie w gminie Przytyk samochód dostawczy uderzył w motocykl. Do szpitala trafił motocyklista. Kierowcy samochodu dostawczego nic się nie stało. Policja apeluje o ostrożność.

8 czerwca w Warszawie odbędzie się VII Kongresu Promocji Mazowsza.

Zarząd Powiatu Opoczyńskiego podjął uchwałę w sprawie zatrudnienia na stanowisku dyrektora Szpitala Powiatowego w Opocznie Piotra Misiaka.  

Przebudowane zostaną warsztaty szkolne w Zespole Szkół Technicznych w Mroczkowie Gościnnym. Umowa na dofinansowanie tej inwestycji podpisana została w opoczyńskim starostwie.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

„Podaruj mi trochę słońca"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

AUDYCJE MESKO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 30 77
Asseco Resovia Rzeszów 30 72
PGE Skra Bełchatów 30 69
Jastrzębski Węgiel 30 67
Indykpol AZS Olsztyn 30 65
Cuprum Lubin 30 54
LOTOS Trefl Gdańsk 30 47
Cerrad Czarni Radom 30 44
ONICO AZS Politechnika W-wa 30 40
GKS Katowice 30 39
MKS Będzin 30 37
Espadon Szczecin 30 27
Effector Kielce 30 27
BBTS Bielsko-Biała 30 22
Łuczniczka Bydgoszcz 30 20
AZS Częstochowa 30 13

POLECAMY

230x190 4