Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Ryszard Pampuri, zakonnik
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Petrykozy
Dziś jest: Niedziela, 18 kwietnia 2021

SPORT

Prezentacja Czarnych

poniedziałek, 19 października 2015 11:08 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Niespełna dwa tygodnie przed pierwszym meczem ligowym siatkarze Cerrad Czarnych Radom oficjalnie zaprezentują się kibicom. Do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza władze klubu zapraszają w środę (21 października).
Prezentacja siatkarzy Cerrad Czarnych Radom w hali MOSiR rozpocznie się o godz. 17.00. W klubowych barwach fanom pokażą się wszyscy siatkarze - obecni będą już Artur Szalpuk i Lukas Kampa. Organizatorzy przygotowali dla kibiców bogaty program. Pokaz tradycyjnie otrzyma atrakcyjną oprawę. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Przedstawiona zostanie oficjalna maskotka klubu! Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z siatkarzami i zdobycia ich autografów.

Wszystko okraszone zostanie towarzyskim meczem. Rywalem podopiecznych będzie AZS Politechnika Warszawska. Stołeczny zespół w Radomiu pojawi się m.in. z Pawłem Zagumnym w składzie, którego siatkarskim fanom bliżej nie trzeba przedstawiać. W ekipie z Warszawy zagra również Jan Firlej, wychowanek naszego klubu.Ponad dwugodzinny spektakl z pewnością na długo zapadnie nawet najwybredniejszym kibicom. Przypominamy początek prezentacji - godz. 17.00. W imieniu siatkarzy, sztabu szkoleniowego i władz klubu zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki. Wstęp wolny!