Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Marcin I, papież i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 13 kwietnia 2021

SPORT

Bilety na mecze Czarnych!

wtorek, 27 października 2015 15:40 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera
Bilety na mecz inaugurujący nowy sezon w siatkarskiej PlusLidze Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od wtorku można kupić w Internacie. W klubie trwa również sprzedaż karnetów.
Podobnie jak w poprzednim sezonie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu uruchamia sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Od wtorku (27 października) pod adresem https://www.kupbilet.mosirradom.pl nabyć będzie można bilety na mecz, który w hali przy ul. Narutowicza 9 rozegrany zostanie 2 listopada. Na stronie MOSiR dostępna jest również instrukcja zakładania konta oraz zakupu wejściówek online.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem serwisu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji szansę zakupu otrzymają w dniu meczu. Kasy w hali przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 15.00.

Cena pozostaje bez zmian. Bilet normalny na mecze z udziałem zespołu Cerrad Czarni Radom w sezonie 2015/2016 kosztuje 30 złotych. Połowę tej kwoty wydać trzeba na wejściówkę ulgową. Uprawnieni do korzystania z ulgi są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymacją. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące. W tym przypadku to wydatek rzędu 10 złotych.

W siedzibie klubu (ul. Narutowicza 9) trwa również sprzedaż karnetów w cenie 400 zł. Wydając wspomnianą kwotę każdy kibic zagwarantowane ma miejsce na każdym meczu siatkarzy klubu Cerrad Czarni Radom w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9.