Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Coraz trudniejsza sytuacja Broni

czwartek, 24 marca 2016 11:46 / Autor: Michał Kaczor

Broń Radom przegrała wczoraj 4:2 z Pilicą Białobrzegi i znacznie skomplikowała sobie walkę o utrzymanie w III lidze.

Broń przystąpiła do wyjazdowego meczu z zamiarem wywalczenia 3 punktów. Marzenia runęły jednak w 17 i 18 minucie. Dwa gole w krótkim odstępie czasu zdobył Igor Jaszczak i na tablicy wyników było już 2:0. W 36 minucie kontaktową bramkę dla Broni zdobył Kamil Czarnecki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

Po przerwie piłkarze Broni wyszli ofensywnie nastawieni. Kiedy wydawało się, że wyrównanie "Niebieskich" wisi w powietrzu, bramkę na 3:1 zdobył Marcin Bykowski. 7 minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Zbigniew Obłuski. Broń jeszcze zerwała się do ataku, czego efektem była druga bramka Kamila Czarneckiego. To jednak nie wystarczyło. "Niebiescy" przegrali 4:2 i mimo jednego meczu więcej, do "bezpiecznej strefy" III ligi tracą aż 10 punktów.

Kolejny mecz Broń Radom rozegra 31 marca na własnym stadionie z Polonią Warszawa. Początek spotkania o 18.