Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa WIELKI CZWARTEK

Odra - Radomiak - bezbramkowe spotkanie

sobota, 24 września 2016 18:57 / Autor: Weronika Chochoł

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Radomiak Radom - Odra Opole. Zieloni z wyjazdu wracają z jednym punktem.

W pierwszej połowie zawodnicy zarówno Radomiaka jak i Odry nie pokusili sie o gola. Piłka w większej części należała do gospodarzy. Zieloni starali się kontratakować, jednak pierwsze 45 minut meczu zakończyło się bezbramkowo.

Podobnie w drugiej połowie. Radomianie starali się przede wszystkim nie stracić bramki. Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 0 - 0.

Zielonym udało się utrzymać trzecie miejsce w tabeli, a z Opola wyjechali z jednym punktem.

Odra Opole - Radomiak Radom 0:0

Odra: Weinzettel - Brusiło, Kowalski, Przystalski, Winiarczyk, Wepa, Gancarczyk Marek (59' Ałdaś), Peroński, Gancarczyk Mateusz (72' Niemczyk), Marzec (66'Trznadel), Staroń (59' Wolny)

Radomiak: Banasiak - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Agu, Kościelny, Kwiek (65' Gawron), Brągiel, Śliwiński (56' Cupriak), Filipowicz (72' Lisowski)

żółte kartki: Wepa, Ałdaś - Spychała, Kościelny, Agu, Świdzikowski

W następnej kolejce rywalem Radomiaka będzie Polonia Warszawa. Mecz w sobotę, 1 października o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Narutowicza 9.