Zwycięstwo w Kielcach

sobota, 28 stycznia 2017 19:05 / Autor: Jakub Szczechowski
Jakub Szczechowski

Cerrad Czarni Radom pokonali w trzech setach w Kielcach miejscowy Effector.

Pojedynki radomsko - kieleckie zawsze mają dodatkowy smaczek. Nie inaczej było tym razem. Radomianie chcieli się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie 2:3. I udało się. Nie udał się za to debiut trenerski przez własną publicznością Sinana Tanika. Czarni źle zaczęli pierwszego seta, ale zdołali odrobić straty i wygrać tę odsłonę meczu. Drugi i trzeci set to już dominacja podopiecznych Roberta Prygla. Cały czas utrzymywali przewagę nad rywalami i wygrali obydwa sety kilkoma punktami. Najlepszym zawodnikiem spotkania został Wojciech Żaliński.

Cerrad Czarni Radom zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Kolejny mecz już 4 lutego z ZAKS-ą Kędzierzyn Koźle.

Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 17:25, 19:25)

Effector: Komenda, Wachnik, Wohlfahrtstatter, Pawliński, Andrić, Maćkowiak, Sobczak (libero) oraz Biniek (libero), Formela, Superlak, Bućko

Cerrad Czarni: Żaliński, Kohut, Bołądź, Kędzierski, Smith, Fornal, Watten (libero) oraz Ziobro