Dziś jest: Czwartek, 25 kwietnia 2024

Udane starty opocznian

wtorek, 03 października 2017 15:21 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Bardzo dobrze zaprezentowali się opoczyńscy biegacze podczas mistrzostw Polski w biegach górskich na krótkim dystansie. W Krynkach zdobyli trzy indywidualne medale i tytuł klubowego mistrza kraju.

Mistrzostwa Polski w biegach górskich na krótkim dystansie przeprowadzone zostały w Krynkach w województwie świętokrzyskim. W imprezie udanie zaprezentowali się zawodnicy sekcji biegowej Opoczno Sport Team. Jak wyjaśnia ich trener Jacek Wojtarek, młodzi biegacze z Opoczna zdobyli tam trzy indywidualne medale.

Srebrne medale zdobyli w Krynkach Anna Szpoton i Aleksander Mokrowiecki, brąz wywalczyła Daria Leśniewska. Jednak w mistrzostwach bardzo dobrze pobiegli też pozostali zawodnicy Opoczno Sport Team, dzięki temu opocznianie mogli cieszyć się z tytułu klubowego mistrza Polski.