Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Ogromne emocje. Ponad 100 punktów ROSY!

niedziela, 29 października 2017 18:53 / Autor: Michał Kaczor

Koszykarze ROSY Radom po bardzo emocjonującym meczu pokonali King Szczecin 103:94.

Po pierwszej kwarcie ROSA nie miała się z czego cieszyć. Gospodarze grali bardzo skutecznie i wygrali 30:21. W drugiej odsłonie radomianie wzięli się do odrabiania strat. Po kilku minutach na tablicy było już 38:38. W końcówce obie drużyny trafiały do kosza, ale na minimalne prowadzenie wyszła ROSA (50:48).

Po przerwie lepiej zaczęła ROSA. Celny rzut Patrika Audy dał prowadzenie 56:50. „Radomskie Smoki” utrzymywali kilkupunktową przewagę, ale gospodarze nie składali broni. Po trzech kwartach 79:73 dla ROSY.

Na otwarcie czwartej kwarty gospodarze zbliżyli się na 4 punkty (75:79). Koszykarze ROSY kontrolowali jednak sytuację na parkiecie. W końcówce, po rzucie Ryana Harrowa, „Radomskie Smoki” przekroczyły barierę 100 punktów. Ostatecznie ROSA wygrała 103:94!

King Szczecin – ROSA Radom 94:103 (30:21, 18:29, 25:29, 21:24)