PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki

Zadecydowały detale. Porażka ROSY w Lidze Mistrzów

środa, 10 stycznia 2018 06:40 / Autor: Michał Kaczor

Kolejna porażka ROSY w Lidze Mistrzów. Radomianom zabrakło naprawdę niewiele - przegrali po dogrywce 93:102.

Koszykarze ROSY Radom mieli już Włochów na widelcu. Po dwóch kwartach prowadzili 52:41. W trzeciej odsłonie rywale zaczęli odrabiać straty i zmniejszyli stratę do 8 punktów (71:63).

O wszystkim zadecydował początek czwartej kwarty. Umana Reyer zdobyła 9 punktów z rzędu i wyszła na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 86:86, a to oznaczało dogrywkę.

W dogrywce gospodarze byli wyraźnie lepsi. ROSA przegrała 93:102.

W niedzielę (14 stycznia) ROSA zagra u siebie mecz ligowy z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski.

Umana Reyer Wenecja – ROSA Radom 102:93 (21:28, 20:24, 22:19, 23:15, dogr. 16:7)