Patron dnia: św. Agnieszka z Montepulciano, dziewica i zakonnica
Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2024

Radomka przełamała złą passę!

piątek, 07 grudnia 2018 18:56 / Autor: Michał Kaczor

Siatkarki E. Leclerc Radomki Radom pokonały z Energą MKS Kalisz 3:0! Przerwały tym samym serię 6 porażek.

Radomka dominowała od początku spotkania. W pierwszym secie podopieczne zanotowały niespotykany wynik, bo pokonały rywalki 25:9. W drugiej odsłonie siatkarki z Kalisza postawiły większy opór. Radomka jednak kontrolowała przebieg spotkania i wygrała 25:20. Więcej emocji przyniósł trzeci set. Zawodniczki MKS-u Kalisz rozpoczęły od mocnego uderzenia i wypracowały pięć punktów przewagi (12:7). To był jednak moment zwrotny. Siatkarki Jacka Skroka zdobyły 5 punktów z rzędu i doprowadziły do remisu (12:12). Końcówka seta należała do Radomki, która ostatecznie wygrała 25:17.

Radomka przerwała tym samym serię 6 porażek z rzędu.

E. Leclerc Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 3:0 (25:9; 25:20; 25:17)