Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Pierwszy medal dla Radomia!

sobota, 24 sierpnia 2019 09:35 / Autor: Monika Nowakowska
Monika Nowakowska

Mateusz Kaczor, zawodnik RLTL ZTE Radom zdobył srebrny medal podczas 95. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce w biegu na 3 000 metrów z przeszkodami.

Radomianin pokonał ten dystans w czasie 8:54.71Złoto wywalczył Krystian Zalewski z klubu UKS Barnim Goleniów z czasem 8:28.99. Trzecia lokatę z czasem 9:04.98 zajął Szymon Topolnicki, reprezentujący klub AZS-AWF Katowice.

Dziś kolejna walka o medale. Przed radomską publicznością zaprezentuja się zawodniczka RLTL ZTE Radom Martyna Kotwiła w biegu na 200 m, Aneta Rydz z RLTL ZTE Radom w skoku wzwyż, Patryk Adamczyk z RLTL ZTE Radom w biegu na 400 m przez płotki, Natalia Wosztyl z RLTL ZTE Radom w biegu na 400 m przez płotki oraz sztafeta 4x100 m kobiet.