Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

Kolejna wygrana APR w II Lidze Kobiet

poniedziałek, 04 listopada 2019 14:54 / Autor: Monika Nowakowska
Monika Nowakowska

Świetne spotkanie rozegrały zawodniczki Akademii Piłki Ręcznej w rozegranym awansem spotkaniu 3 kolejki II Ligi Kobiet w Lublinie - na wyjeździe pokonały MKS Lublin 32:23.

Pierwsza połowa nie wskazywała na tak pewną wygraną APR z drużyną MKS. Żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć na większą przewagę bramkową, a twarda gra w obronie spowodowała, że do przerwy zawodniczki schodziły z jednobramkową przewagą(12:11).

Na drugą połowę, radomianki po rozmowie z trenerem Piotrem Włoskiewiczem wyszły niesamowicie naładowane. W 41 minucie spotkania konsekwentna gra w ataku i ogromne poświęcenie w obronie i bramce spowodowały przewagę aż ośmiu goli. - Do końca spotkania pewnie kontrolowaliśmy mecz wygrywając ostatecznie 32:23 - mówi trener.

APR : Telus, Cywka - Michalska 9, Gajewska 6, Janczyk 4, Norek 4, Piecaba3, Karbownik 2, Mroziewicz 1, Tomczyk 1, Pluta 1, Borek 1, Wieczorek, Mikos,Skorża, Prokop