Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Andrzej Apostoł
Dziś jest: Poniedziałek, 30 listopada 2020

Siatkówka

Mnóstwo emocji - nie tylko sportowych... Wigilia Cerrad Enea Czarnych Radom

wtorek, 17 grudnia 2019 09:44 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Serdeczne słowa, życzenia i emocje - nie tylko sportowe. Zawodnicy, sponsorzy i sympatycy Cerrad Enea Czarnych Radom spotkali się na drużynowej wigilii. 

Na spotkanie opłatkowe Cerrad Enea Czarnych Radom wybrali się siatkarze, fizjoterapeuci, masażyści, szkoleniowcy, władze klubu, sponsorzy i sympatycy drużyny. Nie brakowało samorządowców, którzy współpracują z drużyną. Ten wyjątkowy wieczór z Wojskowymi spędził również biskup senior Adam Odzimek, wraz z rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu i ks. Pawłem Gogaczem - prefektem WSD w Radomiu. Ks. bp Adam życzył zgromadzonym, by Słowo stało się Ciałem w życiu każdego z nich. 

Podczas spotkania nie zabrakło czytania Pisma Świętego, wspólnego kolędowania i świątecznych życzeń. - Życzenia były różne: sukcesów i zdrowia. Słyszałem również życzenia byśmy dobrze przyjmowali, więcej grali środkiem itd. - mówi trener Cerrad Enea Czarnych Radom, Robert Prygiel. - Naszym celem jest awans do play-offów. Myślę, że tą drużynę na to stać jeżeli będzie zdrowie. Życzyłbym sobie, żeby cała czternastka była jak najczęściej i jak najdłużej zdrowa - dodaje trener Wojskowych: 

- Liga w tym roku pędzi bardzo szybko i późno zaczęła, dlatego tych spotkań w ciągu tygodnia grało się bardzo dużo. Tych kilka dni świątecznych będzie na pewno chwilą wytchnienia, czasem spędzonym z najbliższymi: