Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Zieloni przegrali z USD Caravaggio

piątek, 14 lutego 2020 10:53 / Autor: Monika Nowakowska
Monika Nowakowska

W ostatnim sparingu rozegranym podczas zimowego zgrupowania we Włoszech piłkarze Radomiaka ulegli USD Caravaggio 0:2. Rywal z włoskiej Serie D obie bramki zdobył w drugiej połowie.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, choć kilkukrotnie bliżsi bramki byli radomianie. W 20. minucie groźnie wyglądającej kontuzji doznał Rafał Makowski i opuścił boisko na noszach. Piłkarz przejdzie dodatkowe badania, ale wygląda na to, że niebezpieczny faul jednego z rywali zakończy się jedynie podkręceniem kostki naszego pomocnika.

W drugiej połowie Zieloni wciąż dążyli do zdobycia bramki, ale to Włochom udało się pokonać Mateusza Kryczkę. Był to ostatni sparing podczas obozu we Włoszech. Podopiecznych trenera Dariusza Banasika czeka jeszcze piątkowy trening oraz sobotnia odnowa, po której zespół ruszy w podróż powrotną do Polski.

USD Caravaggio - Radomiak Radom 2:0 (0:0)

Radomiak: Kochalski (46. Kryczka) - Abramowicz (46. Banasiak), Cichocki (65. Pietrzyk), Leverock (46. Nowakowski), Jakubik (75, Wiatrak), Kaput, Makowski (20. Fundambu), Karwot (60. Świdzikowski), Leandro (46. Sokół), Mikita (46. Michalski), Nowak (46. Górski)