Patron dnia: św. Ryszard Pampuri, zakonnik
Dziś jest: Czwartek, 18 kwietnia 2024

Remis Radomiaka z czerwoną latarnią ligi

środa, 09 grudnia 2020 13:59 / Autor: Michał Kaczor

Piłkarze Radomiaka zremisowali z ostatnią w tabeli Apklan Resovią Rzeszów 0:0.

Początek meczu z obu stron był niemrawy. Radomiak dłużej utrzymywał się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. W 27. minucie sprzed pola karnego uderzał Kaput, ale piłka trafiła wprost w bramkarza Resovii. Dwie minuty później dobrą okazję miał Gąska, jednak jego strzał z 10 metrów trafił w Wojciecha Daniela. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Na początku drugiej do ataku przeszli piłkarze Radomiaka. Próbowali m.in. Jakubik, Podliński, czy Angielski. Trener Dariusz Banasik długo nie decydował się na zmiany. Dopiero w 69. minucie na boisku pojawił się Kozak za Gąskę. Do końca spotkania przeważał Radomiak, jednak brakowało konkretów i mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Apklan Resovia Rzeszów – Radomiak Radom 0:0 (0:0)