Patron dnia: św. Stefan IX, papież WIELKI PIĄTEK
Dziś jest: Piątek, 29 marca 2024

Siatkówka

Skra za mocna. Porażka Cerrad Enea Czarnych Radom

wtorek, 29 grudnia 2020 21:44 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali z PGE Skrą Bełchatów 0:3 w zaległym meczu 11. kolejki PlusLigi. Był to jednocześnie półfinał Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Cerrad Enea Czarni Radom dobrze zaprezentowali się w pierwszym secie. Radomianie długo przegrywali 1-2 punktami, ale w końcówce to oni wypracowali przewagę 20:18. Podopieczni Roberta Prygla mieli dwie piłki setowe (24:22), ale ich nie wykorzystali w grze na przewagi lepsza okazała się Skra - 27:25.

W drugiej odsłonie Skra już na początku wypracowała trzypunktową przewagę (10:7). Co prawda Cerrad Enea Czarni Radom doprowdzili do remisu (16:16), ale tylko na to było stać "Wojskowych" w tym secie. W końcówce PGE Skra Bełchatów zagrała lepiej i wygrała 25:22.

W trzeciej odsłonie już na początku Skra odskoczyła. Przy stanie 13:7 o czas poprosił trener Robert Prygiel. Przerwa tylko napędziła gospodarzy. Kilka minut później Skra prowadziła już 19:9 i całego seta wygrała 25:12.

PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (27:25; 25:22; 25:12)