Zwycięstwo Radomiaka Radom

niedziela, 16 maj 2021 22:13 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Drużyna Radomiaka Radom pokonała w niedzielę, 16 maja zespół Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0).

Radomianie na boisku MOSiR przy ul. Narutowicza rozgromili Sandecję Nowy Sącz 3:0 w meczu 30. kolejki Fortuna I ligi. Gole dla Zielonych strzelili: Sokół w 23 i 52 minucie spotkania oraz Leandro w 51 minucie z rzutu karnego.

Radomiak ma na swoim koncie 56 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli I ligi.

RADOMIAK RADOM - SANDECJA NOWY SĄCZ 3:0 (1:0) Bramki: Sokół (23., 52.), Leandro (51. - karny) Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Abramowicz, Karwot, Nascimento, Leandro (60. Amancio Fortes), Gąska (74. Mikita), Kozak (85. Bogusz), Sokół (85. Banasiak). Sandecja: Pietrzkiewicz - Dziwniel, Danek, Błanik (59. Prochownik), Walski (76. Ella Ken), Ogorzały, Chmiel (69. Małkowski), Piter-Bucko (69. Kuźma), Kasprzak (59. Żołądź), Hajda, Boczek.

Kolejny mecz Radomiak Radom rozgra 21 maja z Bełchatowem.