Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Stanisław Kostka, patron Polski              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Cecylówka, Kaplica Świętego Józefa
Dziś jest: Sobota, 18 września 2021

Piłka nożna

Trenerzy skomentowali mecz Radomiak - Legia (3:1)

sobota, 31 lipca 2021 23:44 / Autor: Michał Kaczor
fot. Michał Kaczor/Radio Plus Radom
Michał Kaczor

Trenerzy Dariusz Banasik i Czesław Michniewicz podsumowali mecz Radomiak Radom - Legia Warszawa (3:1).

Radom szczepienia

Dariusz Banasik (trener Radomiaka Radom):

- Jestem bardzo zadowolony. Może nawet nie z wyniku, ale z tego, jak zawodnicy się zaprezentowali, ze święta w Radomiu, bo czekaliśmy na ten mecz wiele lat. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że pomimo że przyjeżdża mistrz Polski, jeden z najlepszych zespołów w kraju, to będziemy chcieli powalczyć o coś więcej niż jeden punkt. Z takim nastawieniem wyszliśmy na ten mecz. Pierwsza połowa była spokojna i wyrównana, natomiast w drugiej, jak okiełznaliśmy rywala, to poszliśmy wyżej, stworzyliśmy parę sytuacji i strzeliliśmy trzy bramki. Mecz był bardzo atrakcyjny dla kibiców. Wydaje mi się, że widowisko było bardzo fajne. Cieszę się, że mój zespół nie przestraszył się, wyszedł odważnie, zwyciężył i to napawa nas na przyszłość bardzo dużym optymizmem.

Cała wypowiedź trenera Dariusza Banasika i odpowiedzi na pytania dziennikarzy:

Czesław Michniewicz (trener Legii Warszawa):

Przegraliśmy bardzo ważny mecz i to zasłużenie. Zagraliśmy słabe spotkanie. Na dodatek sami siebie osłabiliśmy i w kluczowych momentach dostaliśmy dwie czerwone kartki. Bardzo martwi przegrana, ale jeszcze bardziej zachowanie, że nie potrafimy panować nad sobą. Na pewno wyciągniemy z tego konsekwencje. Pierwsza połowa wyrównana. W drugiej połowie dokonaliśmy zmiany, padła bramka i było mnóstwo czasu, żeby wygrać to spotkanie. Tak się nie stało. Najpierw czerwona kartka Mladenovicia, później bramka dla nas na 2:1. Było sporo czasu, żeby powalczyć o korzystny wynik i czerwona kartka dla Josue. Mecz wymknął się całkowicie spod kontroli. Radomiak mógł skończyć wcześniej bramką. Przegraliśmy w sposób zasłużony. Gratulacje dla Radomiaka.

Cała wypowiedź trenera Czesława Michniewicza i odpowiedzi na pytania dziennikarzy: