Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Piotr Jerzy Frassati
Dziś jest: Poniedziałek, 04 lipca 2022

Piłka nożna

Radomiak nie zagra w ten weekend

piątek, 13 sierpnia 2021 13:25 / Autor: Michał Kaczor
fot. M. Kwasowski/radomiak.pl
Michał Kaczor

Mecz Radomiaka z Rakowem Częstochowa został przełożony.

 Mecz miał być rozegrany w najbliższą niedzielę, ale został przełożony ze względu na awans Rakowa Częstochowa do 4. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji. Przypomnijmy, Raków wyeliminował wczoraj Rubin Kazań.

- Przekładając mecze polskich drużyn grających w pucharach, dajemy im niezbędny komfort przygotowań do kluczowych i decydujących o awansie spotkań. Korzyści z awansów do kolejnych rund mogą być widoczne już za dwa lata dla każdej z naszych drużyn walczących w Europie. Awans w rankingu krajowym UEFA, może pozwolić naszym klubom na rozpoczęcie gry w pucharach o dwa tygodnie później - powiedział Dyrektor Operacyjny Ekstraklasy, Marcin Stefański.

Radomiak ma zamiast tego rozegrać sparing, ale rywal nie jest jeszcze znany.