Patron dnia: św. Stefan IX, papież WIELKI PIĄTEK
Dziś jest: Piątek, 29 marca 2024

Siatkówka

Czarni przegrali ze Ślepskiem w ostatnich sparingach

sobota, 25 września 2021 20:22 / Autor: Michał Kaczor

Cerrad Enea Czarni Radom przegrali ze Ślepskiem Malow Suwałki 2:3 i 0:4 w ostatnich meczach sparingowych przed rozpoczęciem sezonu PlusLigi.

Pierwszy mecz Cerrad Enea Czarnych Radom ze Ślepskiem Malow Suwałki miał zacięty przebieg. Drużyna z Suwałk wygrała dwa pierwsze sety, ale dwa kolejne padły łupem „Wojskowych”. W tie-breaku Ślepsk wygrał 18:16.

W drugim spotkaniu radomianie postawili się tylko w pierwszym secie, którego przegrali po walce na przewagi. Trzy kolejne to coraz większa dominacja gospodarzy.

Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (25:22; 25:21; 16:25, 22:25; 18:16)

Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom 4:0 (26:24; 25:19; 25:20; 25:13)

Pierwszy mecz ligowy Cerrad Enea Czarni Radom zagrają w niedzielę (3 października) o 20:30 z Projektem Warszawa.