Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

Przegrany sparing Radomiaka

środa, 22 czerwca 2022 15:48 / Autor: Michał Kaczor

Radomiak przegrał z Koroną Kielce 0:1 w meczu sparingowym. Jedynego gola strzelił w pierwszej połowie z rzutu karnego Adam Frączczak.

Radomiak miał w tym meczu wiele okazji do wyrównania. Sytuacje zmarnowali m.in. Michał Feliks, Luis Machado, Maurides i Karol Angielski.

Korona Kielce - Radomiak Radom 1:0 (1:0)

Gol: Adam Frączczak 24 (k.)

Radomiak:

(I połowa): Gabriel Kobylak - Mateusz Grzybek, Mateusz Cichocki, Raphael Rossi, Dariusz Pawłowski - Luís Machado, Daniel Łukasik, Thabo Cele, Filipe Nascimento, Michał Feliks - Leândro.

(II połowa): Jakub Ojrzyński - Daniel Pik, Nikolas Korzeniecki (79. Miłosz Żurawski), Pedro Justiniano, Dawid Abramowicz - Luizão, Tiago Matos, Jakub Nowakowski - Karol Angielski, Maurides, Dominik Sokół.