Patron dnia: bł. Joanna Maria de Maille, wdowa

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 218.

Rosa uległa Czarnym Słupsk

niedziela, 31 maj 2015 20:09 / Autor:
Rosa Radom wciąż bez medalu.

Kolejnego meczu będzie potrzeba, by wyłonić brązowego medalistę koszykarskiej Tauron Basket Ligi. W dzisiejszym spotkaniu, radomska Rosa uległa Energi Czarnym Słupsk 75:77.

Pierwsza ćwiartka ukladala się po mysli drużyny z Radomia. Po kilku minutach gry było nawet 16:8, a to wciąż nie wszystko, gdyż na zakończenie tej części gry, tablica świetlna pokazywala 30:17 na rzecz gospodarzy.

Kolejny kwadrans mozna okresliś jako "festiwal trójek". Gracze ze Slupska rzucali zza lini 6,75m jak najęci i zmniejszyli przewagę do jednego punktu. na koniec połowy meczu bylo już 47:46

Kolejne dwie kwarty były wyrównane, a gra toczyła się do ostatniej minuty tego widowiska. Mimo wszystko, po ostatniej syrenie, to goście ze Slupska unieśli ręce w geście zwycięstwa, a to oznacza jeszcze jeden mecz.

Obie drużyny spotkają się 3 czerwca w Hali Gryfa w Slupsku. Poczatek meczu o godzinie  18:15