Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Dominik Collins, męczennik
Dziś jest: Piątek, 30 października 2020

Audycje Radiowe

Radosław Witkowski gościem „Bilansu Dnia"

czwartek, 26 stycznia 2017 17:45 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

- Nieprawdą jest, że miasto nie będzie się starało o dofinansowanie z subwencji drogowej. Ale nie na Wojska Polskiego, tylko na trasę N-S – mówił Radosław Witkowski prezydent Radomia, kry był gościem „Bilansu Dnia” w czwartek, 26 stycznia.

Prezydent na antenie Radia Plus Radom odpierał zarzuty wicewojewody Artura Standowicza, jakoby miasto nie chciało pieniędzy z subwencji drogowej. - Na tę chwilę ważniejsza jest trasa N-S. To moje zobowiązanie wyborcze, z którego chcę się wywiązać, ponadto musimy odkorkować Śródmieście, kolejną sprawą są inwestycje prowadzone przez Wodociągi, a poza tym jest jeszcze Air Show i nie możemy prowadzić remontów, ponieważ musi być dobra komunikacja – tłumaczył prezydent Radosław Witkowski.
Gość „Bilansu Dnia” informował także, że zamierza odpowiedzieć na pismo przewodniczącego Rady Miasta ws. wniosku CBA o wygaszenie mandatu. - Pewne procedury musi zachować pan przewodniczący, ja także, ale jestem pewien że ta sprawa się wyjaśni, na moją korzyść, nie jest to sprawa, która spędza sen z moich powiek – przekonywał Radosław Witkowski. Z naszym gościem rozmawialiśmy także o oficjalnym stanowisku wojska na temat Air Show i zainteresowaniu Budżetem Obywatelskim. Posłuchaj całej rozmowy

Audycję można obejrzeć również tutaj:

https://www.facebook.com/plusradom/videos/10154940766033088/