Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święte Anastazja i Bazylissa, męczennice
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Żelazowice, Libiszów
Dziś jest: Czwartek, 15 kwietnia 2021

Audycje Radiowe

Anna Kwiecień gościem Bilansu Dnia

środa, 20 grudnia 2017 18:15 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Radosław Mizera
Magdalena Gliszczyńska

- Myślę, że jest szansa, by byli już radni PO przyłączyli się do PiS. Droga otwarta. Zresztą dla mnie nigdy do Platformy nie pasowali – mówiła Anna Kwiecień posłanka PiS, która była gościem „Bilansu Dnia” w środę, 20 grudnia.

Naszego gościa prosiliśmy o komentarz po sesji budżetowej w Radomiu, która poróżniła radnych i prezydenta. W konsekwencji budżet nie został uchwalony, a prezydent informuje, że inwestycje miejskie są zagrożone i wstrzymuje przetargi. - To wszystko, nieuchwalony budżet, odejście dwoje radnych i przegrana radnego Wędzonki na przewodniczącego radomskiej PO, pokazuje że w Platformie dzieje się coś bardzo złego – komentuje Anna Kwiecień.

Posłanka PiS przekonywała też, że Marek Suski, jako szef gabinetu politycznego premiera bardzo dobrze poradzi sobie na nowym stanowisku. - Liczę też, że będzie to oznaczało korzyści dla ziemi radomskiej. Szef gabinetu politycznego premiera na pewno ma duży wpływ na decyzje. Jestem przekonana, że w tej roli poseł Marek Suski świetnie się sprawdzi, ponieważ ma dużą wiedzę i szeroki ogląd na wiele spaw i pan premier na pewno będzie bardzo zadowolony z tego, że ma takiego polityka w najbliższym swoim otoczeniu – przekonuje Anna Kwiecień. Posłuchaj całej rozmowy z naszym gościem