Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Marcin I, papież i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 13 kwietnia 2021

Audycje Radiowe

Anna Kwiecień gościem "Bilansu Dnia"

środa, 15 maj 2019 18:10 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Radosław Mizera/Radio Plus Radom
Magdalena Gliszczyńska

- To są wybory na miarę wyborów z roku '89, dlatego nie lekceważmy ich. Od tych wyborów zależy przyszłość Polski i Polaków – mówiła Anna Kwiecień poseł PiS, kandydatka do Parlamentu Europejskiego na Mazowszu, która była gościem „Bilansu Dnia” w środę, 15 maja.

Poseł Anna Kwiecień przekonywała, że najbliższe wybory są kluczowe i bardzo ważne. - Chodzi o naszą pozycję w Unii, którą wypracowuje się przez twarde negocjacje, poprzez twarde przedstawianie swoich interesów i walka o nie. W ten sposób wypracowuje się pozycję – tłumaczy kandydatka na PE.

Z naszym gościem komentowaliśmy także film braci Sekielskich i emocje z tym związane, ale także ostatnie wydarzenia, które uraziły uczucia religijne chrześcijan. - To nie przypadek, że takie rzeczy mają miejsce przed wyborami. To element prowadzonej polityki. Przed wyborami samorządowymi był film „Kler”, a teraz mamy – użyję kolokwializmu - powtórkę z rozrywki. To jest granie na bardzo wysokich emocjach. Pedofilia to jest coś bardzo złego i ujawnianie tych faktów wśród grupy, która cieszy się szacunkiem i autorytetem, to jest działanie, które ma na celu odbieranie tego autorytetu. My jako Prawo i Sprawiedliwość jesteśmy kojarzeni z wartościami chrześcijańskimi i to ma także uderzyć w tę partię – dodaje Anna Kwiecień. Posłuchaj całej rozmowy...