Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Marcin I, papież i męczennik
Dziś jest: Wtorek, 13 kwietnia 2021

Bilans Dnia

Poseł Kwiecień: Nie obiecuję, tylko pomagam

poniedziałek, 23 września 2019 17:21 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magdalena Gliszczyńska/Radio Plus Radom
Magdalena Gliszczyńska

Anna Kwiecień posłanka PiS w Bilansie Dnia mówiła, jakie są szansę na to, by z Kozienic odjeżdżały pociągi osobowe. Odparła też zarzuty, które pojawiły się na portalu społecznościowym, że są to tylko obietnice wyborcze bez pokrycia. - Ja niczego nie obiecałam mieszkańcom. Niektórzy zarzucają, że to kiełbasa wyborcza. Ja pomogłam zorganizować spotkanie w tej sprawie i o kolejnym ważnym kroku poinformujemy jeszcze przed wyborami - przekonywała posłanka PiS, w poniedziałek, 23 września.

 Przypomnijmy, w czwartek 19 września odbyły się rozmowy w tej sprawie z prezesem PKP PLK. W spotkaniu z prezesem Ireneuszem Merchelem brali udział: burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski ze swoim zastępcą Mirosławem Pułkowskim oraz poseł Ziemi Radomskiej Anna Kwiecień. - Szansę na powstanie stacji kolejowej w Kozienicach oceniam na wysoko, ponieważ jest taka wola PKP – powiedziała Anna Kwiecień: Więcej o tym pisaliśmy tutaj https://radioplus.com.pl/region/40568-pociagi-odjada-ze-stacji-kozienice

Anna Kwiecień odniosła się do akcji „Nie świruj idź na wybory” z udziałem znanych aktorów. - Akcja jest żenująca, obciachowa, wstyd, że komuś przyszło do głowy zrobić taką akcję. Całe to środowisko udaje, że ma dużo wrażliwości dla takich osób, a to pokazało jaką mają prawdziwą wrażliwość na te tematy, czyli nie mają żadnej wrażliwości – podkreślała Anna Kwiecień.

Posłanka PiS poinformowała także o dużych środkach, które trafią do Jedlińska i Rzeczniowa na kanalizację i oczyszczalnię ścieków.

Posłuchaj całej rozmowy