Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Dionizy, biskup i męczennik
Dziś jest: 08 kwietnia 2020

Bilans Dnia

Ewa Białecka: zrobiliśmy więcej, niż nasi poprzednicy

czwartek, 26 września 2019 13:51 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

- Przez ostatnie 4 lata zrobiliśmy wszystko, o czym poprzednicy nawet bali się pomyśleć - powiedziała Ewa Białecka, kandydatka do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, która była gościem Bilansu Dnia. Poparcia udzielili jej prezes PiS Jarosław Kaczyński i starosta przysuski Marian Niemirski.

Ewa Białecka, która jest ekspertem od publicznych finansów powiedziała, że "dzięki ogromnym finansowym transferom społecznym została przywrócona godność dla milionów Polaków". - Staraliśmy się zawsze widzieć człowieka i tworzyć dla niego godne warunki do życia. Chcemy by Polka stała się w pełni europejskim krajem - powiedziała kandydatka do Sejmu, która na co dzień jest skarbnikiem Starostwa Powiatowego w Przysusze i radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Starosta przysuski Marian Niemirski zachęcił wyborców, by "powierzyli swój głos Ewie Białeckiej". - Wybranie na posła Ewy Białeckiej będzie dla nas niepowtarzalną szansą na wprowadzenie do Sejmu doświadczonego w samorządzie reprezentanta, a nie zawodowego polityka - powiedział starosta Niemirski.

Z Ewą Białecką i Marianen Niemirskim rozmawiał Radosław Mizera:

Zapraszamy do nas: