Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Beata Okulińska
Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Fatimska              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Mnin
Dziś jest: Czwartek, 13 maja 2021

WYBORY 2019

Radosław Fogiel: jesteśmy gotowi na kryzys gospodarczy

piątek, 11 października 2019 13:09 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Polska gospodarka jest przygotowania na tąpnięcie gospodarki w wymiarze światowym, czy europejskim - uważa Radosław Fogiel, wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

- Wiele prospołecznych programów, które ostatnio wprowadziliśmy, stymuluje gospodarkę. Mniejszy czy większy kryzys zawita i do Polski. Ale będziemy gotowi, by zminimalizować jego skutki m.in. dzięki naszej złotówce - powiedział kandydat PiS do Sejmu.

Radosław Fogiel uważa również, że podział województwa mazowieckiego przyczyni się do wzrostu gospodarczego, nie tylko regionu radomskiego, ale również i pozostałych regionów na Mazowszu. - Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie nowego województwa mazowieckiego do programu Polska Wschodnia. Miejsca pracy i wyższe zarobki są domeną miast wojewódzkich - powiedział polityk PiS.

Na koniec Radosław Fogiel zaapelował o udział w wyborach parlamentarnych. - Jeśli chcemy państwa dobrobytu, proszę o liczny udział w głosowaniu. Nikogo nie może zabraknąć 13 października przy urnach wyborczych. Wyborów nie wygrywa się dzięki dobrym sondażom - powiedział Radosław Fogiel, który był gościem Radosława Mizery: