Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Michał Kozal, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Czarna
Dziś jest: Poniedziałek, 14 czerwca 2021

WYBORY 2019

Poseł Kosztowniak: sondaże dla PiS są zawyżone

piątek, 11 października 2019 13:31 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

To rekordowy wynik dla całej formacji Prawa i Sprawiedliwości, przecież mówimy o trzech najważniejszych postaciach związanych z naszym ugrupowaniem - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak, kandydat PiS do Sejmu. Przypomnijmy, że Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński to politycy cieszący się najwyższym zaufaniem społeczeństwa. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla Onetu. Prezesowi PiS ufa aż 40,8 proc. badanych – to jego rekordowy wynik.

- Cieszy dobry wynik Jarosława Kaczyńskiego. To pokazuje, że te 4 ostatnie lata były dobrze przepracowane, również z udziałem premiera Morawieckiego i prezydenta Dudy. Wracając jeszcze do Jarosława Kaczyńskiego. Prezes pokazał, że ma wizję i jest skuteczny. To realna ocena jego pracy - powiedział poseł Andrzej Kosztowniak.

Kandydat PiS do Sejmu przestrzega również przed sondażami, które są dobre dla PiS. - Są one zawyżone, aby duża część naszego elektoratu została w domu. Dlatego proszę wszystkich, idźmy w niedzielę na wybory - zaapelował poseł Andrzej Kosztowniak, z którym rozmawiała Magdalena Gliszczyńska: