Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Wincenty Pallotti, prezbiter
Dziś jest: 22 stycznia 2020

Kulturalne Skarby

Stowarzyszenie "Nasza Wieś Józefów"

31 października 2019, 19:55 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Gośćmi audycji "Kulturalne Skarby naszej ziemi" były przedstawicielki Stowarzyszenia "Nasza Wieś Józefów" w Józefowie w gminie Kowala w powiecie radomskim. 

Czy na żelaznej porce można połamać zęby?Czy w XXI wieku ludzie mają czas, by "podejść do płota"? Jak to jest być gwiazdą? Między innymi o to zapytaliśmy panie ze Stowarzyszenie Nasza Wieś Józefów: Anetę Matysiak, Anetę Maj, Ewę Jastrzębską i Zofię Ćpak:

Audycja "Kulturalne skarby naszej ziemi" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy aktywne, ciekawe i przedsiębiorcze stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich i kluby. W każdy czwartek o godz. 19.10 zaprasza Weronika Chochoł. Każdy, kto chciałby zostać gościem audycji może skontaktować się z nami wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do nas: