Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Jan Paweł II, papież
Bardzo pochmurno

10°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 73%

Wiatr: 19.31 km/h

 • 22 Paź 2018

  Chwilowe opady deszczu 11°C 0°C

 • 23 Paź 2018

  Opady 7°C 4°C

Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Celem ponowne zwycięstwo

Radio Plus Radom

Celem ponowne zwycięstwo

30 listopad 2017 / Tekst

- Jestem przekonany, że Radosław Witkowski będzie się ubiegał o reelekcję, inaczej sobie tego nie wyobrażam, wydaje się, że wokół tej osoby będziemy prowadzić kampanię wyborczą – mówi Wiesław Wędzonka radny PO, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu.

Celem ponowne zwycięstwo
foto: Radosław Mizera

Wygrać ponownie wybory w Radomiu i w Radzie Miejskiej to na pewno najważniejsze wyzwania Platformy w mieście – zauważa Wiesław Wędzonka, który jest kandydatem na przewodniczącego partii w strukturach radomskich. Wybory na szczeblu lokalnym odbędą się w najbliższą sobotę, kontrkandydatem gościa „Bilansu Dnia” jest Rafał Rajkowski. Dodajmy jednak, że poseł Anna Maria Białkowska i Leszek Ruszczyk deklarują, że zagłosują na Wiesława Wędzonkę. Co na to sam zainteresowany? - Cieszę się, że tak jest że te osoby mnie popierają. W sobotę od godz. 10 do 18 będą głosować wszyscy uprawnieni członkowie Platformy Obywatelskiej i mam nadzieję, że będzie to głosowanie korzystne dla mnie. Doceniamy siłę PiS-u, silnego rywala, dlatego zrobimy wszystko żeby ponownie wygrać w Radomiu – mówi Wiesław Wędzonka.

Naszego gościa pytaliśmy także o proponowaną lokalizację dla Centralnego Portu Komunikacyjnego w rejonie Grójca. - Nie sądzę, żeby tam, właśnie powstał centralny port, pewnie potrzebne są dwie lub więcej lokalizacji. Moim zdaniem w ogóle nie powstanie centralny port. Jest to za duże przedsięwzięcie logistyczne i finansowe – zauważa Wiesław Wędzonka. Dodaje też, że centralny port nie zagraża radomskiemu lotnisku. - Wszystkie osoby odpowiedzialne za port centralny podkreślały, że Radom nie jest zagrożony i wręcz podkreślali, że Radom jest brany pod uwagę i Radom jest niezbędny na mapie lotniskowej Mazowsza. Chciałbym, żeby rząd zainwestował w radomskie lotnisko – dodaje Wiesław Wędzonka.

Gość „Bilansu Dnia” informuje także, że trwają rozmowy z nowym przewoźnikiem i wkrótce na pewno go poznamy. - Jeżeli będzie podpisana umowa prezydent to ogłosi – przekonuje radny PO. Posłuchaj całej rozmowy

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

10°C

Radom

Bardzo pochmurno

Wilgotność: 73%

Wiatr: 19.31 km/h

 • 22 Paź 2018

  11°C 0°C

 • 23 Paź 2018

  7°C 4°C

ARTYSTA TYGODNIA

Break My Stride

40. PIELGRZYMKA RADOMSKA

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

DLA LASU - DLA LUDZI

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3 9
ONICO Warszawa 3 9
Cerrad Czarni Radom 3 6
PGE Skra Bełchatów 3 6
Jastrzębski Węgiel 3 5
Chemik Bydgoszcz 3 5
GKS Katowice 2 4
Trefl Gdańsk 2 3
Stocznia Szczecin 2 3
Aluron Virtu Warta Zawiercie 3 3
Indykpol AZS Olsztyn 3 3
Asseco Resovia Rzeszów 2 1
MKS Będzin 3 0
Cuprum Lubin 3 0

POLECAMY

230x190 4