Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: św. Bonawentura, biskup i doktor Kościoła
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Celem ponowne zwycięstwo

Radio Plus Radom

Celem ponowne zwycięstwo

30 listopad 2017 / Tekst

- Jestem przekonany, że Radosław Witkowski będzie się ubiegał o reelekcję, inaczej sobie tego nie wyobrażam, wydaje się, że wokół tej osoby będziemy prowadzić kampanię wyborczą – mówi Wiesław Wędzonka radny PO, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu.

Celem ponowne zwycięstwo
foto: Radosław Mizera

Wygrać ponownie wybory w Radomiu i w Radzie Miejskiej to na pewno najważniejsze wyzwania Platformy w mieście – zauważa Wiesław Wędzonka, który jest kandydatem na przewodniczącego partii w strukturach radomskich. Wybory na szczeblu lokalnym odbędą się w najbliższą sobotę, kontrkandydatem gościa „Bilansu Dnia” jest Rafał Rajkowski. Dodajmy jednak, że poseł Anna Maria Białkowska i Leszek Ruszczyk deklarują, że zagłosują na Wiesława Wędzonkę. Co na to sam zainteresowany? - Cieszę się, że tak jest że te osoby mnie popierają. W sobotę od godz. 10 do 18 będą głosować wszyscy uprawnieni członkowie Platformy Obywatelskiej i mam nadzieję, że będzie to głosowanie korzystne dla mnie. Doceniamy siłę PiS-u, silnego rywala, dlatego zrobimy wszystko żeby ponownie wygrać w Radomiu – mówi Wiesław Wędzonka.

Naszego gościa pytaliśmy także o proponowaną lokalizację dla Centralnego Portu Komunikacyjnego w rejonie Grójca. - Nie sądzę, żeby tam, właśnie powstał centralny port, pewnie potrzebne są dwie lub więcej lokalizacji. Moim zdaniem w ogóle nie powstanie centralny port. Jest to za duże przedsięwzięcie logistyczne i finansowe – zauważa Wiesław Wędzonka. Dodaje też, że centralny port nie zagraża radomskiemu lotnisku. - Wszystkie osoby odpowiedzialne za port centralny podkreślały, że Radom nie jest zagrożony i wręcz podkreślali, że Radom jest brany pod uwagę i Radom jest niezbędny na mapie lotniskowej Mazowsza. Chciałbym, żeby rząd zainwestował w radomskie lotnisko – dodaje Wiesław Wędzonka.

Gość „Bilansu Dnia” informuje także, że trwają rozmowy z nowym przewoźnikiem i wkrótce na pewno go poznamy. - Jeżeli będzie podpisana umowa prezydent to ogłosi – przekonuje radny PO. Posłuchaj całej rozmowy

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

"Nie będę Julią"

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4