Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 20 marca - św. Aleksandra, męczennica
Pochmurno

-5°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 72%

Wiatr: 17.70 km/h

  • 20 Mar 2018

    Pochmurno -1°C -6°C

  • 21 Mar 2018

    Częściowe zachmurzenie 0°C -7°C

Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Celem ponowne zwycięstwo

Radio Plus Radom

Celem ponowne zwycięstwo

30 listopad 2017 / Tekst

- Jestem przekonany, że Radosław Witkowski będzie się ubiegał o reelekcję, inaczej sobie tego nie wyobrażam, wydaje się, że wokół tej osoby będziemy prowadzić kampanię wyborczą – mówi Wiesław Wędzonka radny PO, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu.

Celem ponowne zwycięstwo
foto: Radosław Mizera

Wygrać ponownie wybory w Radomiu i w Radzie Miejskiej to na pewno najważniejsze wyzwania Platformy w mieście – zauważa Wiesław Wędzonka, który jest kandydatem na przewodniczącego partii w strukturach radomskich. Wybory na szczeblu lokalnym odbędą się w najbliższą sobotę, kontrkandydatem gościa „Bilansu Dnia” jest Rafał Rajkowski. Dodajmy jednak, że poseł Anna Maria Białkowska i Leszek Ruszczyk deklarują, że zagłosują na Wiesława Wędzonkę. Co na to sam zainteresowany? - Cieszę się, że tak jest że te osoby mnie popierają. W sobotę od godz. 10 do 18 będą głosować wszyscy uprawnieni członkowie Platformy Obywatelskiej i mam nadzieję, że będzie to głosowanie korzystne dla mnie. Doceniamy siłę PiS-u, silnego rywala, dlatego zrobimy wszystko żeby ponownie wygrać w Radomiu – mówi Wiesław Wędzonka.

Naszego gościa pytaliśmy także o proponowaną lokalizację dla Centralnego Portu Komunikacyjnego w rejonie Grójca. - Nie sądzę, żeby tam, właśnie powstał centralny port, pewnie potrzebne są dwie lub więcej lokalizacji. Moim zdaniem w ogóle nie powstanie centralny port. Jest to za duże przedsięwzięcie logistyczne i finansowe – zauważa Wiesław Wędzonka. Dodaje też, że centralny port nie zagraża radomskiemu lotnisku. - Wszystkie osoby odpowiedzialne za port centralny podkreślały, że Radom nie jest zagrożony i wręcz podkreślali, że Radom jest brany pod uwagę i Radom jest niezbędny na mapie lotniskowej Mazowsza. Chciałbym, żeby rząd zainwestował w radomskie lotnisko – dodaje Wiesław Wędzonka.

Gość „Bilansu Dnia” informuje także, że trwają rozmowy z nowym przewoźnikiem i wkrótce na pewno go poznamy. - Jeżeli będzie podpisana umowa prezydent to ogłosi – przekonuje radny PO. Posłuchaj całej rozmowy

Joomla SEF URLs by Artio

Pogoda

-5°C

Radom

Pochmurno

Wilgotność: 72%

Wiatr: 17.70 km/h

ARTYSTA TYGODNIA

Those Were the Days

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

LAS - DOBRE SĄSIEDZTWO

GRAMY Z CZARNYMI RADOM

 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 26 68
PGE Skra Bełchatów 25 58
Trefl Gdańsk 26 54
ONICO Warszawa 25 51
Asseco Resovia Rzeszów 26 48
Jastrzębski Węgiel 26 48
Indykpol AZS Olsztyn 26 46
Cuprum Lubin 26 38
Cerrad Czarni Radom 26 36
GKS Katowice 25 34
Espadon Szczecin 26 29
MKS Będzin 26 28
Aluron Virtu Warta Zawiercie 25 28
BBTS Bielsko-Biała 26 19
Łuczniczka Bydgoszcz 26 16
Dafi Społem Kielce 26 14

POLECAMY

230x190 4

39. PIELGRZYMKA RADOMSKA