Na antenie: PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radia Plus Radom
Patron dnia: 21 sierpnia - św. Pius X, papież
Radio Plus Radom /Audycje Radiowe/Czy potrzebny jest czwarty wiceprezydent?

Wiadomości z Radomia

Czy potrzebny jest czwarty wiceprezydent?

20 kwiecień 2018 / Tekst

Powołanie czwartego wiceprezydenta ds. spółek komunalnych – proponuje radny Kazimierz Woźniak, radny Rady Miejskiej w Radomiu, który był gościem Bilansu Dnia.

Kazimierz Woźniak
Kazimierz Woźniak

Radny Woźniak mówił, że czwarty wiceprezydent jest potrzebny w Radomiu. - Te spółki to duża część funkcjonowania naszego miasta. To jest ciepło, drogi, woda, ścieki. Skarbnik tego nie zrobi. To luka, która nie do końca jest kontrolowana – powiedział szef stowarzyszenia Radomianie Razem, który stoi za ruchem, którego celem jest odpolitycznienie samorządów. - To realne zadanie. Widzimy co się dzieje w naszym mieście. Ostatnie sesje to koszmar – powiedział Woźniak.

Nasz gość odniósł się także do Rafała Czajkowskiego, byłego sekretarza miasta, który został ogłoszony przez Ruch Samorządowy Bezpartyjni kandydatem do wyborów na prezydenta Radomia. - Nie chcę oceniać pana Czajkowskiego. Wiem tylko, że prezydentem miasta powinna być osoba o dużym doświadczeniu – stwierdził radny.

Kazimierz Woźniak powiedział także, że będzie domagał się na najbliższej sesji Rady Miejskiej informacji na temat wniosku dotyczącego dofinansowania projektu transportowego, który zakładał m.in. budowę dróg rowerowych. Wniosek przepadł a wraz nim ponad 50 mln złotych.

- Mam nadzieję, że nie była to polityczna decyzja. Będę chciał się zapoznać z tą sprawą – powiedział radny Woźniak, z którym rozmawiał Radosław Mizera:

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4